Microsoft проведе технічні консультації з Національною лігою транспортного бізнесу по запуску е-Платформи

В рамках Міжнародного GR форуму, що відбувся в Брюсселі, керівники Національної ліги транспортного бізнесу (НЛТБ) презентували концепцію Платформи відкритих інновацій – електронного майданчику  спільної роботи громадськості, бізнесу та влади над суспільними проблемами. Стартап отримав високу оцінку від лідера електронних технологій – компанії Microsoft.

Під час третьої панелі, присвяченої інструментам і практикам, які створюють ефективну стратегію взаємодії з урядом, виконавчий директор НЛТБ Олексій Мусатов представив учасникам форуму концепцію Платформи відкритих інновацій.

«Робота Платформи орієнтована не на традиційний баланс інтересів, а на глибину експертного знання і досвіду різних груп людей: підприємців, вчених, експертів, інститутів державної влади і територіальних громад. Релевантність, баланс інтересів, як і їх громадська спрямованість, забезпечуються необмеженим доступом і прозорим форматом роботи Платформи», – пояснив суть проекту Мусатов.

Директор із зв’язків з урядом ЄС в Microsoft Джеремі Роллісон в свою чергу відзначив, що всі сфери поступово переходять на технології відкритих інновацій і системи державного управління не будуть виключенням. Після завершення дискусій представники НЛТБ і Microsoft обговорили можливість подальшої співпраці.

«Ми розуміємо, що майбутнє за електронними технологіями. І чим швидше ми почнемо їх впроваджувати в політиці, тим скоріше ми зможемо побудувати прозору та збалансовану систему прийняття рішень. Спираючись на досвід Microsoft ми зможемо досягти дійсно високих результатів», – прокоментував майбутню співпрацю Максим Рахлінський, голова НЛТБ.

Наразі е-Платформа знаходиться в стадії розробки, запуск пілотного проекту заплановано на перший квартал 2019 року.

2018-10-23T09:57:49+00:00
X