Національна ліга транспортного бізнесу розпочинає спільний проект з Мінінфраструктури

Під час Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ-2018), Держсекретар МІУ Андрій Галущак та виконавчий директор Ліги підписали заяву про публічну співпрацю.

«Ми працюємо над створенням електронного майданчика, щось типу «Прозорро» для прийняття урядових рішень, де всі зацікавлені сторони з усієї України – бізнес, громадськість та чиновники – зможуть конструктивно працювати над вирішенням проблем. Ідея знайшла підтримку в Мінінфраструктури, і сьогодні ми остаточно домовилися про спільний запуск пілотного проекту», – розповів Олексій Мусатов.

Проект передбачає, що директорати МІУ будуть розміщувати на е-Платформі інформаційні запити про проблеми. Платформа, в свою чергу, цілеспрямовано підтягує зацікавлені сторони, формує робочі групи з галузевих експертів, бізнесовців та інших, хто є джерелом знань або інформації. Результатом роботи сторін має стати всебічний аналіз проблем, який в подальшому Міністерство зможе врахувати при прийнятті рішень.

«Ми бачимо перспективу в тому, що проект дозволяє залучати громадськість до співпраці на ранньому етапі вивчення проблем. Такий підхід дасть можливість Міністерству приймати рішення більш виважено та обґрунтовано, з максимальним урахуванням думок суспільства. Поки що це експеримент, але ми сподіваємося на його успіх», – відзначив Андрій Галущак.

Запуск пілотного проекту заплановано на перший квартал 2019 року. Раніше концепцію е-Платформи  Ліга представила у Європарламенті та під час Міжнародного  GR форуму у Брюсселі. Проект отримав схвальні відгуки від європейських депутатів та лідера електронних технологій – компанії Microsoft.

2018-10-26T09:01:13+00:00
X