НЛТБ – серед органiзаторiв першого в Українi Европейського регiонального форуму

Україна вперше на ряду з іншими європейськими країнами-членами ЄС та членами європейського партнерства долучилася до індустріального діалогу в рамках найбільшої європейської події в галузі індустріальної політики – European Union Industry Day.

«Те, що заявка України була схвалена до участі в «EU Industry Day», означає готовність Євросоюзу і ключових стейкхолдерів почути нас. Це унікальна можливість прийняти участь у формуванні європейської індустріальної політики», – відзначає Максим Рахлінський, член оргкомітету заходу, голова Національної ліги транспортного бізнесу.

Цьогорічний захід – подія унікальна не лише для України, але й для Європейского союзу. Під брендом «EU Industry Day» у 15 регіонах-учасниках паралельно відбуваються Європейські регіональні форуми, в рамках яких урядовці та представники бізнес-спільнот обговорюють потенціал та можливості національної промисловості.

«В основному всі піднімають один сектор, одну проблематику. Ми ж замахнулися на чотири сектори. Це дасть можливість показати європейцям наших лідерів, які можуть стати в ЄС бізнес-партнерами. Не реципієнтами донорської допомоги, як це модно сьогодні, а повноцінними партнерами», – підкреслив Денис Базілевич, організатор форуму та голова правління Інституту професійного лобіювання та адвокасі.

За результатами форуму Національна ліга транспортного бізнесу візьме участь у підготовці звіту про можливості та перспективи українського бізнесу. Цей документ разом із звітами інших країн буде включено до програми European Union Industry Day, що відбудеться у Брюсселі 23 лютого.

«Це не одноразова акція, вона матиме продовження на рівні офіційних майданчиків. В перспективі ми чекаємо заключення тісних партнерських відносин українських бізнесменів з європейськими представниками», – резюмував Максим Рахлінський.

Справка: «EU Industry Day» – це унікальний щорічний форум, що цього року відбудеться у Брюсселі 22-23 лютого, спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. В ньому беруть участь керівники інституцій ЄС, провідних промислових підприємств, бізнес-об’єднань, дослідницьких та інноваційних організацій, інститутів громадянського суспільства.

2018-02-22T16:42:11+00:00
X