У Києві відбувся «Український інфраструктурний форум’18»

Втретє «Український інфраструктурний форум’18» зібрав у Києві топ-менеджерів українського інфраструктурного сектору, міжнародних та вітчизняних інвесторів. У фокусі заходу –транспортна система України. Близько десяти годин спікери та учасники обговорювали можливості її розвитку та інвестиційний потенціал. «Форум – прекрасна можливість для українських компаній продемонструвати свої потужності європейцям», – відзначає Максим Рахлінський, голова Національної ліги транспортного бізнесу.

Цьогоріч захід розділили на чотири тематичні панелі. Зокрема, мова йшла про залучення іноземних інвестицій, розвиток автомобільного, авіаційного та залізничного транспорту, логістику, цифрову інфраструктуру та комунікації.

Провідні фахівці найбільших українських компаній («Укрзалізниця», аеропорт «Бориспіль», «Укравтодор» та ін..) виступили з експертними доповідями, у яких ділилися досвідом та перспективами. Виступи всіх спікерів транслювали у он-лайн режимі з дублюванням англійською мовою.

«Ми прагнемо, щоб якомога більше іноземних інвесторів, іноземних партнерів України приїздило сюди і щоб бачили на свої очі – у нас є дуже великий потенціал», – пояснює організатор Форуму Марія Барабаш.

Учасники заходу відзначають: Україна має всі можливості для того, щоб посилити свої позиції на ринку надання транспортних послуг. Але транспортна сфера – це системний бізнес, який вимагає плановості, чіткості та послідовності.

«Вітчизняний ринок інфраструктури має стати привабливим для закордонних партнерів», – висловлює думку Максим Рахлінський. – «Це означає що наша влада і бізнес мають навчитися працювати на спільний результат, створити середовище де панує верховенство закону з чіткими та зрозумілими правилами для всіх учасників ринку – і профільних компаній, і потенційних інвесторів».

За словами організаторів, наступного року Форум буде масштабнішим. Захід розтягнеться на тиждень, крім транспортних питань будуть ще промислові. Таким чином іноземці можуть ознайомитися з ширшим колом інвестиційних можливостей України, що в свою чергу дасть поштовх у розвитку української економіки.

2018-04-20T21:19:12+00:00
X