Відбулася перша робоча зустріч представників Ліги та Мінінфраструктури

У рамках заяви про публічну співпрацю між Національною лігою транспортного бізнесу та Міністерства інфраструктури відбулася перша робоча зустріч сторін. Участь у заході взяли  держсекретар МІУ Андрій Галущак, виконавчий директор НЛТБ Олексій Мусатов та представники Директорату стратегічного планування та координації державної політики в галузі транспорту.

Олексій Мусатов представив держслужбовцям Концепцію роботи Платформи інтерактивної комунікації – електронного майданчика для підготовки урядових рішень.

«Основна задача цього проекту – створення ІТ-інструменту для ефективного виконання нових завдань, поставлених директоратам міністерства постановою КМУ №644. Платформа дає можливість всім зацікавленим сторонам – бізнесу, громадськості, експертам, взяти безпосередню участь в ранньому етапі підготовки рішень. Не на основі гучних заяв чи колективних листів, а в результаті аргументованої спільної роботи», – пояснив Мусатов.

За його словами, весь функціонал та процесінг Платформи спрямований на те, щоб забезпечити потреби директоратів в управлінні масивами інформації про сферу  їх компетенції.

«Але успіх проекту залежить від вашої ініціативної участі. Ми пропонуємо бути не сторонніми консультантами, а дослідниками та співорганізаторами нового підходу до підготовки рішень на основі фактичних даних», – резюмував Олексій Мусатов.

У результаті першої зустрічі було домовлено, що Ліга своїми силами за рахунок власних коштів створює електронну Платформу інтерактивної комунікації, а директорати МІУ використовують її у процесі виконання свої основних завдань. Тестовий запуск Платформи заплановано на перший квартал 2019 року.

2018-11-16T20:53:51+00:00
X